Memento Mori Dom Pogrzebowy

Firma pogrzebowa Katowice - obsługa i usługi Śląsk

Utrata bliskiej osoby to ciężki czas dla rodziny i bliskich zmarłego. Zakład Pogrzebowy „Memento Mori” wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i oferuje kompleksowe oraz profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów.

Dowiedz się więcej

O firmie

01

W naszej firmie kierujemy się zasadą indywidalnego podejścia do każdego klienta, dlatego poza życzliwą, pełną zrozumienia i wsparcia obsługą, jesteśmy w stanie dostosować się do każego ze specyficznych życzeń – od pogrzbów świeckich, humanistycznych, kremacyjnych czy ze wspaniała oprawą tradycyjną. Ostatnią posługę traktujemy jako naszą misję, otaczając ciało ludzkie niezbędną czcią i szacunkiem. Dlatego też wybór naszych usług, pozwoli Państwu na uporanie się z tą trudną sytuacją bez dodatkowych zmartwień. Kompleksowość świadczonych przez nas usług wynika z naszej troski o klienta, który zwyczajnie nie chce w tym okresie zaprzątać myśli sprawami formalnymi. W związku z tym nasi wykfalifikowani pracownicy mogą reprezentować Państwa w urzędach, kancelariach i instytucjach publicznych na terenie całej Polski, dodatkowo wypełniając wszelkie niezbędne dokumenty.

02

Zakład Pogrzebowy „Memento Mori” to wynik wieloletnich doświadczeń, na które składa się przede wszystkim przeświadczenie o misji jaką pełnimy, oddając osobie zmarłej należny jej szacunek. Dlatego też nasz personel składa się wyłącznie z wysoko wykwalifikowanych pracowników, o najwyższym poziomie umiejętności i kultury osobistej. Dyskrecja, klasa oraz profesjonalizm to czynniki, które pozwoliły zaufać naszej firmie pokoleniom zadowolonych klientów. Dlatego składamy na Państwa ręce zapewnienie, że jesteśmy do dyspozycji przez 24/h, zarówno świadcząc swoje usługi jak i gotowi służyć radą i wsparciem.

03

Nasza firma jako pierwsza w Polsce jest dostępna dla każdego i na każdą kieszeń. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz mocy internetu pozwala krewnym i przyjaciołom na uczestnictwo w ceremonii pochówku bliskiej nam osoby pomimo dzielącej ich odległości. Ludzie w dzisiejszych czasach są rozproszeni po całym świecie. Nasze usługi mogą być dla nich szansą na uczestnictwo we mszy świętej, która pomoże im przejść przez żałobę. Zapraszamy do skorzystania z usług pogrzebowych z obsługi Memento Mori w Katowicach na Śląsku

Usługi

Galeria

Brak zdjęć w galerii

Obecnie brak zdjęć w galerii

Kontakt

Adres siedziby

ul. Mysłowicka 28,

40-487 Katowice